LOGO
                                   E-USŁUGI

Godziny urzędowania: poniedziałek: 700 - 1600, wtorek - czwartek: 700 - 1500, piątek: 700 - 1400


Jubileusz 60-lecia działalności

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Jedność" w Ostródzie w 2018 r. obchodzi Jubileusz 60-lecia działalności. Z tej okazji dnia 02.09.2018r. odbył się Rodzinny Festyn.

W programie było wiele atrakcji, między innymi zabawy i konkursy prowadzone przez animatorów. Na zwycięzców wszystkich konkurencji czekały ciekawe nagrody, a dla pozostałych uczestników zostały rozlosowane upominki - niespodzianki. Niedzielny Festyn, który zgromadził liczne rzesze mieszkańców, odbył się dzięki przychylności sponsorów, wolontariuszy i życzliwości wielu osób.

Z okazji Jubileuszu Spółdzielnia ogłosiła konkurs na "Najładniejszy balkon" w swoich zasobach. Powołana w tym celu komisja wybrała spośród wszystkich balkonów cztery najładniejsze, a laureaci konkursu otrzymali okolicznościowe dyplomy i nagrody podczas Festynu.

W czwartek 11 października 2018r. w Osiedlowym Domu Kultury przy ul. Chrobrego 4 odbyła się Jubileuszowa Gala, będąca okazją do wspomnień, gratulacji i podziękowań tym wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Spółdzielni podczas minionych sześciu dekad. Podczas krótkiego filmu przypomniano historię i największe dokonania Spółdzielni Mieszkaniowej "Jedność".

Uroczystość zaszczycili swoją obecnością m.in.: Przewodniczący Zgromadzenia Ogólnego Krajowej Rady Spółdzielczej, Prezes Zarządu Związku Rewizyjnego Spółdzielni Mieszkaniowych RP w Warszawie dr Jerzy Jankowski oraz były długoletni Prezes naszej Spółdzielni Wiesław Jabłoński. Ponadto przedstawiciele Warmińsko-Mazurskiego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Mieszkaniowych, przedstawiciele Spółdzielni z naszego województwa, członkowie Rady Nadzorczej, pracownicy i mieszkańcy. Uroczystość stała się okazją do wyróżnienia i wręczenia odznaczeń dla zasłużonych pracowników i członków Spółdzielni.E-USŁUGI

UNIQA

Gazele Biznesu 2019

  Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

Dobra Spółdzielnia 2012


  Symbol polskiej spółdzielczości

Odwiedziło nas

gości.

 

 

SM "JEDNOŚĆ" Ostróda 2008r. Adam Sas

Google | Onet | Wirtualna Polska | O nas
                      Ostatnio modyfikowana :